ÜRETKENİZ

BİZİM HİKAYEMİZ

Weboloji, kaliteye, yenilikçiliğe ve hızlılığa odaklanan bir premium tasarım ajansıdır. Müşterilerimizin işletmelerini büyütmek için sonuç getirmek için teknoloji kullandık. Kendimizi büyük iş ahlakı, dürüstlük ve nihai sonuçlar konusunda gururlandık. Weboloji yıllar boyunca, müşterilerimizin genel olarak daha iyi bir web varlığı elde etmesini sağlayarak çarpıcı, ödüllü tasarımlar üretebilir.

 

Yaklaşımımız

Şirket felsefemiz, işletmelerin çoğunun istediği web sitesi türlerini oluşturmaktır: bulmak kolay, şık ve çekici, hızlı yükleme, mobil duyarlı ve satın almak kolaydır.

 

Misyonumuz

Tüm süreç ve ürünlerimizi, küçük işletmelerin başlangıç aşamasında ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamaya odakladık – bizimle çalışmanın daima hızlı, kolay ve sorunsuz bir deneyim olmasını sağlıyoruz. Müşterilerimize, web sitelerini bayağı ve kalitesiz olmadan tam kontrol altında tutuyoruz ve dostunuz ekibimiz, web siteniz faal olduğunda bile uzmanlığını sunuyor.

Tasarım Grubu

Şirket içi ödüllü tasarımcılarımızla, kullanılabilirlik, işlevsellik ve görselleştirme, arayüzleri veya web sitelerini tasarlarken en önemli faktörlerden üçü olduğunun farkındayız. Bu stratejiyi kullanarak, mesajlaşma ve pazarlama hedeflerinizin yarattığımız tasarımlarla gerçekleştirildiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışırız. Seninle çalışacağız ve fikrini hayata geçiriyoruz.Geliştirici Grubu

Önde gelen bir mobil uygulama geliştirme şirketi olan Weboloji, iOS, Android, BlackBerry OS ve Windows Mobile da dahil olmak üzere tüm önemli mobil platformlar için yüksek performanslı, özellik dolu yerel mobil uygulamalar oluşturmada kapsamlı bir tecrübeye sahiptir. EasyWeb mobil uygulama geliştiricileri, işletmeniz, sektörünüz ve / veya dikey ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru uygulamayı oluşturabilir.


Ted Norton

Ted Norton

CO FOUNDER / CEO
Tony Scott

Tony Scott

CREATIVE DIRECTOR
Jane Dreyer

Jane Dreyer

HR MANAGER
Nisha Smith

Nisha Smith

ART DIRECTOR


Projenize Adım Atalım

Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.

İletişim