SEO
Arama Motorları Optimizasyonu

Bir web sitesinin veya bir web sayfasının bir arama motorunun ücretsiz sonuçlarındaki görünürlüğünü etkileme süreci genellikle “doğal”, “organik” veya “kazanılmış” sonuçlar olarak adlandırılır. Genel olarak, arama sonuçları listesinde daha önce (veya arama sonuçları sayfasında daha üst sıralarda yer alır) ve daha sık bir site, arama motorunun kullanıcılarından daha fazla ziyaretçi alır. SEO, görsel arama, yerel arama, video arama, akademik arama, haber arama ve sektöre özgü dikey arama motorları gibi farklı arama türlerini hedefleyebilir.İşetmenizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

Weboloji, herhangi bir şirketin arama motoru sıralamasını ve site trafiğini artırabilir. Teknik ve metin yazarlığı ekibi tarafından sunulan uzmanlık, EasySeo’nun rekabetçi endüstrilerdeki karmaşık web sitelerine sahip şirketlerin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasına olanak tanır.Bir web sitesini analiz etme

Önce bir web sitesini analiz edip, web sitesinin arama motorlarına daha etkili bir şekilde anahtar kelimeler iletmesini sağlamak için adım adım bir plan izliyoruz. Nihai hedefimiz müşterilerimize daha fazla ziyaretçi ve satışların ve potansiyel satışların daha yüksek dönüşüm sağlamasıdır.


Sayfa İçi ve Sayfa Dışı Optimizasyon

Sayfa ve kapalı sayfa optimizasyonunun amacı, hedeflenen anahtar kelimelerinizle tutarlı bir tema oluşturmaktır. Arama motoru bir robot değil, bir insandır. Bu nedenle, robotu eğitmek için kanıtlanmış sürecimizi takip etmelisiniz, böylece potansiyel müşterileriniz belirli iş ile ilgili anahtar kelimeleri aradığında web sitenizi getirir.
SEO Konusunda Neler Yaparız?

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasında yer alan süreci anlamak önemlidir. EasySeo, arama motoru pazarlamacılığına yoğun, eksiksiz hizmet anlayışı gerektiren müşterilere hizmet vermektedir.


Anahtar Kelime Araştırması

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin, bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SİTE UPTİMİZASYONU

Sayfa optimizasyonu, konumunu iyileştirmek için doğrudan web sitesi içinde alınabilecek tüm önlemleri ifade eder.

LİNK YAPINIZ

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırma amaçlı eylemleri açıklar.

RAPORLAMA VE ANALİZ

SEO incelememiz, içerik, bağlantı yapısı, sosyal medya çalışmaları ve internete olan güveni gibi çeşitli faktörlerden oluşmaktadır.
6x
Anahtar kelime sıralamasındaki büyüme


398%
Organik trafiği artır


1105%
10 puan artar


129%
Ziyaret süresini artır


İşletmeniz İçin SEO Neden Önemli?


Sıralama Önemi

Bu yıl yapılan araştırmalar, tüm Web sitelerinin yaklaşık% 85'inin arama motorları aracılığıyla bulunduğunu gösteriyor


BüyükArama Motorları

İnternet kullanıcılarının% 96'sı Web aramalarına büyük bir arama motoru (Google, Yandex, Bing, Yahoo) üzerinden başlıyor

Etkili Strateji

SEO, potansiyel müşteriler tarafından gerçekleştirilen aramalar için anahtar kelime öbekleri seçebilmenizi sağlar


342 Milyar Arama Sonuçları

Ocak 2016'da 342 milyar arama sonucuyla 17.5 milyardan fazla arama yapıldı

Ziyaretçileri Getirme

Katı SEO ve arama dostu web tasarımı ziyaretçileri Web sitenize getirmeye yardımcı olacaktır


Tüketici Algısı

Tüketici algısı, bir Web sitesinin bir arama motorunda daha yüksek sıralarda yer almasıdır.


SEO Uzmanlarımız

Arama motoru optimizasyonu ve pazarlama endüstrilerinde uzman olarak, Weboloji’nin yönetimi ve çalışanları, ölçülebilir, uzun vadeli sonuçlarla etkili İnternet pazarlama stratejileri oluşturmak için kanıtlanmış bir sicile sahiptir.

DAVID FORD

DAVID FORD

Code Expert

MARIA COOPER

MARIA COOPER

Content Expert

JOHN ROSSO

JOHN ROSSO

Link Expert

SUZE ORMAN

SUZE ORMAN

Design ExpertProjenize
Adım Atalım


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


Teklif Alın

Mutlu Kurumsal Müşterilerimiz