Web Geliştirme
Neden Weboloji?

Bir CMS veya içerik yönetim sistemi, web sitenizin içeriğini bağımsız olarak yönetmenizi sağlayan bir araçtır. WordPress esnek, son derece özelleştirilebilir, süper kullanıcı dostu ve harika bir içerik yönetim sistemi (CMS). Bunu bloglar, küçük işletme web siteleri ve hatta e-ticaret için kullanabilirsiniz.
Sitenizi güncel duruma getirecek ve her zaman istediğin özel dokunuşu ekleyebilecek nitelikli geliştiricilere sahibiz.Web Geliştirme Konusunda Neler Yaparız?

Bir web sitesi veya web tabanlı sistem için özel olarak uyarlanmış bir çözüme ihtiyaç duyan müşteriler için özel CMS platformları oluşturuyoruz. Özel CMS Hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz kayda değer avantajlardan bazıları şunlardır:


Projenin kapsamına göre tam teslimatlar

Kapsamlı CMS uygulaması ve desteği

Son derece ölçeklenebilir CMS Çözümleri

Uygun maliyetle en iyi teknoloji

Web Sitenizi Optimize Edilmiş ve SEO Dostu Tutun

Adanmış ve deneyimli proje yöneticisi


Weboloji CMS Sistemlerimiz

Kullanımı kolay İçerik yönetim sistemimiz (CMS), aşağıdakiler de dahil olmak üzere web sitesi içeriğinizi oluşturmanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza olanak sağlayabilir.
Web sitesinin metnini, bağlantıları güncelle

Sınırsız Sayfa Yönetimi

Fotoğraf Galerisi

Ürün Kategorileri

Web sitesi bannerları ve grafikler

Güvenli girişler

Bağlantılar ve menü yönetimi

Basit HTML Düzenleyici

Blog

SEO dostu yapı

Sosyal medya entegrasyonu

Google Map entegrasyonuProfesyonel Hizmetlerimiz

Tema Geliştirme

Sitenizi oluşturmak için size bir piksel mükemmel, SEO dostu, çapraz platform ve standartlara uygun bir temel vereceğiz.

Özel CMS Programlama

Özel bir uygulama veya EasyDesign'ın zaten içermediği bir özellik geliştirmek istiyorsanız, bunu sizin için oluşturmamıza izin verin.

Site Geçişleri

Sitenizi EasyDesign CMS'ye taşımak istiyor musunuz? Sizin için göçle baş edelim veya takımınızın süreci hızlandırmasına yardımcı olun.
Projenize Adım Atalım


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


Teklif Alın