Web Yazılım & Programlama

Bireysel ve Kurumsal Tüm İhtiyaçlarınıza yönelik web tabanlı yazılım çözümlerimiz

Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Yazılım hizmeti ile İşletmenize Zaman ve Para kazandıracak Yazılım alt yapısını oluşturuyoruz. Web Programlama ve Kodlama hizmetlerimizin yanında Stok yönetimi , CRM , Müşteri portföyü oluşturma , Veri madenciliği ile Müşteri bilgilerinizi Web üzerinden kendi datanıza çekerek Müşterilerinize ulaşabilir,onlarla olan iletişiminizi hızlıca saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece programı çalıştırmaktır. Zamandan kazanmak için yapmanız gereken sadece isteklerinizi belirtmek!

CRM (Customer Relationship Management) nedir?

Müşteri verisi toplama ve Bu verileri işleme , sıralı olarak işleme sokma olarak görülen “Müşteri ilişkileri yönetimi” anlamına gelen CRM yazılımı ile İşletmeniz için gerekli olan Müşteri yönetimi programıdır. Müşterilerinizin verilerini Yazılımla birlikte Kendi datanızda toplayıp Takvimsel süreçte onlarla olan ilişkilerinizi detaylı analiz edebilir. Stok sayımından , Bayilerinizin ciro durumuna kadar detaylı bir alt yapı oluşturabilirsiniz. Yazılım hizmetlerimiz ile İşletmenize özel Programlama çözümlerimizi dinlemek için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Planlama

Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak kesin teslim süresi belirlenir ve en iyi çalışma planlaması yapılarak müşteriyle fikir alışverişinde bulunulur. İşinizin acileyetine göre fiyat performans dengesi değişiklikler gösterebilir. Weboloji zamanında teslim edemeyeceği işleri asla kabul etmez.

Yapım Süreci

Karıncalar planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışmaya başlar, Çalışma süresi boyunca her düzenleme müşteri ile teyitleşilerek ilerler, böylece proje sonuca doğru ilerlerken sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Yayınlama

Yoğun çalışmanın sonucu ortaya çıkan projeniz yayına alınır, artık dijital medyanın gücünden faydalanabilirsiniz. Weboloji yaptığı her projenin yanında teknik destek hizmetini ücretsiz olarak sürdürmektedir. Dijital kimliğiniz bizim için önemlidir.

Bizimle çalışın

Dijital Dünyada Rakiplerinizden Bir Adım Önce Olun